Kocia książka

(okładka twarda)
Kocia książka (okładka twarda, książki)
Liczba stron: 112
Data premiery: 02-12-2015
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Wilk&Król

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Książka, o której istnieniu nikt dotąd nie wiedział. Jedyna książka dla dzieci, napisana w 1933-1934 roku przez jednego z najważniejszych pisarzy polskich XX wieku. Odkryta podczas badań nad archiwum pisarza - istnieje tylko jeden autorski, ręcznie wykonany egzemplarz i zarazem rękopis. Jest to wyjątkowe zjawisko edytorskie. Ręcznie pisana i ilustrowana przez pisarza i jego córki.

Przedstawiana książka to nieznana twarz pisarza: całkowicie prywatna, rodzinna, ciepła odsłona. To zaskakujące odkrycie w twórczości pisarza słynącego z „Panien z Wilka” i „Tataraku”. Literacka perełka - książka inspirująca, by podobne opowieści tworzyć z dziećmi w domach („zrób to sam”, „i Ty możesz napisać bajkę”). Wspiera edukacyjną rolę wspólnego czytania i tworzenia w domu. Jednocześnie jest to książka kolekcjonerska, piękny obiekt i dobry prezent dla rodziny.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Poezja! Któż nie zna Wisławy Szymborskiej, Agnieszki Osieckiej czy Bolesława Leśmiana. Ale to tylko kilku wybitnych przedstawicieli świata poezji oprócz wymienionych twóców znajdziesz tutaj również wielu autorów polskich i zagranicznych. Poza poezją, tą poważną i tą trochę mniej, oferujemy Wam również artystów tworzących rzeczy bardziej humorystyczne np. w formie aforyzmów czy rysunków autorstwa chociażby Andrzeja Mleczki.

 

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!

Dodatkowe informacje

Autor Iwaszkiewicz Jarosław
Nazwa Kocia książka
Liczba stron 112
Data premiery 02-12-2015
Wydawca Oficyna Wydawnicza Wilk&Król
Oprawa twarda
Autor ilustracji Rose Alicja
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma książka
Nr. artykułu 18012989

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kocia książka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 150 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Kurier 9,99 zł 12,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 150 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Kurier 0,00 zł 6,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.