Kontakt

 

Jeżeli chcesz zapytać o produkt, realizację zamówienia lub masz uwagi dotyczące sklepu molemole.com mozesz skorzystać z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy naszego Działu Obsługi Klienta. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod nr telefonu:  +48 22 460 0 468 .

Mole Mole Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych w osobie Jana Głuchowskiego, z którym możesz skontaktować się poprzez e-mail [email protected]  w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

 

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Mole Mole sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia w serwisie molemole.com, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym praw przysługujących osobie, której dane dotyczą znajduje się w naszej Polityce prywatności