Kontakt

Drogi Kliencie,

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów o wprowadzeniu ograniczeń w działaniu galerii handlowych na terenie całej Polski, z dniem 14 marca zostały zamknięte zlokalizowane w nich księgarnie Mole Mole.

Księgarnie Mole Mole na dworcach PKP oraz wolnostojące działają w trybie normalnym (lista poniżej). Zachęcamy do korzystania z zakupów na molemole.com z możliwością zamawiania produktów w różnych opcjach dostawy, z wyłączeniem odbioru zamówienia w księgarniach.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Lista czynnych Księgarni Mole Mole:

1)           Kołobrzeg, Al. św. Jana Pawła II 32
2)           Radomsko, ul. Reymonta 15
3)           Świecie, Rynek 15
4)           Warszawa, Podziemia Dworca Centralnego (koło peronu 1) Aleje Jerozolimskie 54 lok. S06
5)           Warszawa, ul. Nowy Świat 41
6)           Wejherowo, ul. Sobieskiego 258

 

 

Jeżeli chcesz zapytać o produkt, realizację zamówienia lub masz uwagi dotyczące sklepu molemole.com mozesz skorzystać z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy naszego Działu Obsługi Klienta. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod nr telefonu:  +48 22 460 0 468 .

Mole Mole Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych w osobie Jana Głuchowskiego, z którym możesz skontaktować się poprzez e-mail [email protected]  w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

 

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Mole Mole sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia w serwisie molemole.com, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym praw przysługujących osobie, której dane dotyczą znajduje się w naszej Polityce prywatności