W drodze, by odnaleźć spokój... i siebie

(okładka miękka)
W drodze, by odnaleźć spokój... i siebie (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 74
Data premiery: 16-08-2012
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 48 godzin

Normalna cena:
24,00 zł
Special Price 19,99 zł
- +
LUB

Opis

Krzysztof Mrowiec, urodzony w Tychach w 1964 roku, od 20 lat mieszkający w Niemczech – obecnie w Gelsenkirchen, zadebiutował w 2008 roku tomikiem wierszy Liryki naiwne. Niniejszy tomik W drodze, by odnaleźć spokój i... siebie jest kolejną literacką próbą tego poety, wzbogaconą także ilustracjami jego autorstwa. Wiersze te powstały na kanwie obserwacji, które poczynił, spoglądając naturze i ludziom prosto w oczy. Te życiowe spostrzeżenia i tematy dały asumpt do poetyckich rozważań nad życiem i jego sensem, a także nad stosunkiem człowieka do człowieka i miejscem uczuć w naszej ludzkiej egzystencji... Jednym z głównych wątków jego wierszy są wspomnienia i marzenia – autopsja wiarygodna i odzwierciedlająca osobowość autora. Dedykując swoją książkę czytelnikowi, pragnie, by odnalazł on w jego wersach siebie samego i spróbował spojrzeć na świat oczami wędrowca-poszukiwacza. Ważną wskazówką wydaje się być wyznanie poety: „W tych wierszach nie trzeba szukać mojej osoby, gdyż w ten sposób można szybko zatracić wątek i zagubić się w labiryncie moich doznań i przemyśleń, które bywają bardzo powikłane i znane tylko mnie samemu. To co wyrażam w swojej liryce, przeznaczone jest do indywidualnej interpretacji czytelnika, by w ten sposób spróbował oderwać się od dosłowności świata realnego i choć na moment oddał się nastrojom i marzeniom...”. Myśl autora: „Zamknąć oczy, usiąść na ławce, posłuchać, jak gra wiatr i... przenieść się w krainę marzeń”.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Poezja! Któż nie zna Wisławy Szymborskiej, Agnieszki Osieckiej czy Bolesława Leśmiana. Ale to tylko kilku wybitnych przedstawicieli świata poezji oprócz wymienionych twóców znajdziesz tutaj również wielu autorów polskich i zagranicznych. Poza poezją, tą poważną i tą trochę mniej, oferujemy Wam również artystów tworzących rzeczy bardziej humorystyczne np. w formie aforyzmów czy rysunków autorstwa chociażby Andrzeja Mleczki.

 

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!

Dodatkowe informacje

Autor Mrowiec Krzysztof
Nazwa W drodze, by odnaleźć spokój... i siebie
Liczba stron 74
Data premiery 16-08-2012
Wydawca Wydawnictwo Poligraf
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka
Nr. artykułu 11722816

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: W drodze, by odnaleźć spokój... i siebie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 150 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Kurier 9,99 zł 12,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 150 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Kurier 0,00 zł 6,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.